Kategorie

Informace

info@kolorymeksyku.pl
+48 570 991 770 (v hod.: 9-17)

Rozhodně nezapomeňte navštívit také:

Marocké umyvadla a obklady

Umyvadla zápustná » Obdelníková

Dina - Barevné umyvadlo obdelníkové z Mexika

Umyvadla zápustná » Obdelníková
  • Dostupnost: Nepřístupný
  • Cena: €339,-

| více

Rozměry:

35 cm x 44 cm

Typ montáže umyvadla: zápustná

Product details

S radostí představujeme elegantní obdelníkové umyvadlo přímo z Mexika. Toto exkluzivní umyvadlo je vykonáno při použití tradiční techniky Talavera a pochází z malého města Dolores Hidalgo v centrální části Mexika. Technika Talavera je charakteristická svým bohatstvím vzorů a intenzitou barev, která je tak typická pro sluncem rozpálené Mexiko. Není pochyb o tom, že toto umyvadlo zvýrazní výjimečný charakter Vaší koupelny!

Vzhledem ke skutečnosti, že umyvadlo je zdobeno ručně, může se zaslané zboží mírně lišit od toho, jež je zobrazeno na snímcích. Umyvadla na snímcích se lesknou z důvodu dopadajícího světla. Odtokový otvor umyvadla má standardní rozměry. Umyvadlo může být namontováno jako zápustné nebo pod deskou.

Umyvadlo se zapouští pod desku. Jeho hrany pak vystupují nad ní (popřípadě nad skříň, pokud je zvolena tato varianta montáže). Společně s deskou tvoří umyvadlo jednu dekorační složku, díky čemuž vzbuzuje pocit harmonie a elegantní jednoduchosti. Zápustná umyvadla jsou pohodlná, praktická v použití a velmi snadno se udržují v čistotě.

Vzory na umyvadlech jsou odolné vůči oděrkám, čištění a blednutí.
Dodání během několika dnů. Zboží je možné vrátit.
  • Doporučit produkt

Ciekawe i modne umywalkiPłytki cementowe

Accessories

In this category we also recommend